15х12х4мм, склотекстоліт FR4, двостороння
15х12х4мм, склотекстоліт FR4, двостороння
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр монтажних отворів | 3,0 мм |
| Діаметр отворів | 0,8 мм |
| Кількість отворів | 212 шт |
| Кількість площадок (з одного боку) | 180 шт |
| Матеріал плати | стеклотекстоліт |
| Наявність металізації | Так |
| Наявність паяльної маски | немає |
| Тип плати | односторонній |
| Крок між отворами | 2,54 мм |
| Крок між площадками | 5,0 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.